Kalendář

<< Duben 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


Bike Klub Domažlice


TRADIČNÍ RYPÁCKÁ SJÍŽĎKA ČERCHOVA 2019

HOLA HOLA DIVOČÁCI!!!

 Rok se s rokem sešel a máme za sebou další ročník naší obnovené tradice. 

 

 

Volba data konání padla na neděli 29.12.2019, což byla trefa do parádního počasí, jaký snad na čerchovský sjížďce nepamatujem. 

Sraz klasika nad Pecí v 11:00, ráno mě vítá azuro a teploměr s číslem -7, pecka - nebudou sračky! Na místo dorážím v půl 11 jako vždy po ose a zachvilku se to už začíná sjíždět. Zahříváme se rumem a pivem, jelikož je ve stínu celkem rákoska. Nakonec se nás sjede super sestsva: Ondrys s mladým divočákem Mariánem, střelec Venca, kolovečskej gang (Radličák s tátou Rudou, Kubou a Lubošem), sušickej Červ dovezl mohykány Bořka a Lukyho, tradičně místní rypák Jerry a svou účastí nás poctil dokonce i Jirka Mužík z tejna se svou DH bestií Hot Chilli z devadesátek. Vau!

 Cesta nahoru hřeje jako vždy, ortodoxní enduristi to vyrubávaj v sedle jako vždy, ale to počasí je jak nikdy předtím...

Každá mince má ale dvě strany a pěkný počasí má za následek že to nahoře vypadá jak na václaváku... S čerchovským Lukášem jsem byl sice předem domluvenej na vytopený "externí" knajpě, jenže kvůli tomu návalu nám to držet prostě nemoh, kšeft je kšeft, což chápu... Nevadí, postojíme snad hodinu ve frontě na pivo, bereme zásoby moku a vyplazíme se pěkně na sluníčko před hospodu, jako na pláži! ...jen je asi o 30 stupňů míň... Toho už si užili dosyta Trhanovský střelci Žděněk s bráchou Bobem a Ceďou, který vyrazili dřív a už se nahoře hodinu "plážovali", tak nám dali sbohem a pustili to dolů napřed. Žděněk ale nad signálkou proráží zadek, tak se vrací nahoru, kde měníme duši a sveze sa dolů s náma. Před odjezdem dáváme taky už tradičně společnou, leč trošku punkovou fotku, Jerry ještě bouchá šáňo, tak  necháme kolovat a šup dolů! 

 

Jede to parádně, je to suchý a zmrzlý, oproti loňskýmu ledu je to top! Každej si drtí po svým, pěšáci se hrozně diví... Na signálce na sebe jako vždy čekáme. Žděněk si opět zapíchal, takže další duše a frčíme dál. Jerry cestou devastuje tepláky, když ho chytí a nepustí zmrzlá kolej. Má jich velkou spotřebu! Pod altánem stavíme na trailíku vedle cesty a lítáme si skoček přes korýtko, kterej jsem před tejdnem pošejpil. Po krátký letecký přehlídce fičíme na poslední úsek po rychlý cestě až k autům. Tam na nás číhá nějakej místní eSTeBák, že prej si auta fotili benga, že se na lesní cestě nesmí parkovat... Posíláme ho do...mů s vědomím že jsme ve vůni.. Jerry pak mistrně zažehává oheň na buřty a de se péct. Po svačince se pomalu loučíme a trousíme se k domovům s pocitem příjemně ztrávenýho dne.

 

Díky moc všem za účast, bylo to boží a těším se na další společný porýpání!

 

 

Díky taky patří GoPrařům Kubovi a Mariánovi, kteří se postarali o parádní videa na Youtube v rekordním čase. Dobrá práce hoši!

 

                                          VIDEO OD MARIÁNA

 

                                            VIDEO OD KUBY  

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.