Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


PORÝPÁNÍ NA ŠKARMANI

Jak nejlíp strávit poslední víkend o prázdninách? No přece někde pořádně pojezdit, a jelikož stav našich peněženek vypadal bledě, vožení na lanovkách nepřipadalo v úvahu. No a kde jinde a zadarmo si pořádně porýpat než na ŠKARMANĚ? No jasně v sobotu pojedem na Škarman!

V 9 ráno sraz u mě. Přijel Pejda s fáčkem a károu, Hipík, Jerry a v mjestě sme naložili Honzu a než sem sněd rohlík s paštikou, stáli sme pod Hablovkou (když sem jí viděl, chtělo se mi sr..., ostatním taky, tak sme dali pivka na kuráž). Oblíkali sme bagáž, kam zmizel Hipík? „Šel srát woe“ na mě Jerry... najednou šup! Hipík letí z Hablovky a my kroutíme hlavama... MX woe! Tlačíme na start, čekujem stav trati, no není to tak hrozný, „jo to pude“!

Nahoře dáváme cigáro, „kanále jeď první vole!“ tak jo, jedu jedu, chci si dát tu motanici přez škalku, nevychází mi to, tak jede Jerry, čistotka, tak jedu za nim a za náma Pejda s Honzou. S Jerrym hoblujem doost, přezpařez, hablovka, pak hned na drop a nad přescesťákem nás staví ňáký lesáci či co, ať chviličku počkáme, že nám vyklidí cestu :) ..během 30 vteřin hotovo, šup na přescesťák a máme to za sebou, sekec! Pak si eště já Jerry a Hipík dáváme přescesťák, lesáci fandí, tak to má bejt!

Koukáme kde je Honza, vtom přijíždí Pejda a říká nám že Honza prorazil na přezpařezu... smůla. Vytlačili sme na stanoviště, lepili Honzovo průraz (dal tomu nažrat, obě kola prázdný a celkem 6 děr uaaa) no a protože Pejdu honil čas, popad foťák a šli sme s Jerrym lítat na drop, srandy kopec :). V půl jedný sme se museli spakovat a hurá domů... v mjestě výsadek – já, Jerry a Honza a dávali sme si štrýtek až do odpoledních hodin. Domů sme to vzali po ose – Vavřinec – Můstek – Chodov. Přijeli sme totálně zdrchaný, ale šťastný! Dobrej den, přikyvujem si :)

PS: máme legál les a něco chystáme, report brzy :)

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-

Přidat příspěvek

Příspěvky

bledá závist
hanz | 1. 9. 2008 (21.52)
joo hoši asi vám krapet závidím : počasí, techniku ...., snad si k vašemu umění jednů aspoň čuchnu, ŠKARMAN JE NEJVÍC

joo
CanaLL | 1. 9. 2008 (13.57)
díky díky :)škarman forever

Taky
radojc | 1. 9. 2008 (10.27)
Taky smekám. Hoší - pjekná práce, a to počásko = luxus

Nádhera
redlinecz | 1. 9. 2008 (8.17)
Parádní fotky! Smekám pánové :-))