Kalendář

<< Červenec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


Bike Klub Domažlice


CO SE UDÁLO..........Akce No1. ŽIHLE a KLÍNOVEC

Tak postupně,...

První větší akcí 16-17.6., byl zájezd do Žihle a Klínovce. Ve složení Pavel, Roman, Venca a Štěpán jsme vyrazili přímou cestou k bikerovi Alimu do Žihle, je to místní boss co obstarává trať a jejich bikeklan, pěkné freeride ježdění tam mají opravdu pěkné. Štěpán si ochočoval svoje RB, Venca jezdil svoji velkou Pecku, já po veteránsku jezdil svoje Norco a Ronin si tam nakládal dost slušně. fakt je to tam bezva nic prudkého, spoustu dvojáčků, dropů, pohoda. Je tam pár větších věcí, ne že by to bylo pro děcka to ne! Na přescesťáku jsem dostál cti být Rypákem a pěkně jsem to tam na dopadu držkou rozrejpal:) ale pak smůla největší, Ronin na jednom dopadu trefil kámen zadním ráfkem tak nešťastně, že mu bílej syncros rupnul. Pak jsme to nějak zabalili a vezli Ronina do Plzně. Bylo nám smutno, že Roman to musel kvůli kolu skončit, ale on si to díky Tačmůdovi vynahradil druhej den na otevíračce Špičáckého bikeparku. Tačmůd je fakt dobrej chlap.

No a my jsem pokračovali z Plzně na Jáchymov, kde jsme měli domluvenej nocleh, dali jsme pár piv a večeři v hospodě u Regenta a pak spát. Nedělní ráno nás přivítalo sluníčkem a parádním teplem. Poladili jsme kola a nasedli do auta a hurá na vrch Klínovce. Od poslední návštěvy co jsem tam byl, se trať změnila do podoby, na které se jelo letošní mistrovství ČR. První jízda byla na oťukávačku, po sobotním dešti bylo dost bláto a mokro. Venca " zarypákoval" a výsledek byla ulomená brzda, to je pech. Já a Štěpán jsme si koupili tedy 5 jízd, že když jsme tu, tak budeme jezdit, víc jízd asi nemá cenu, je to fakt mazec trať.
Naštěstí po výjezdu lanovkou nahoru k autu na parkovišti potkáváme Carlose a Drahoše, (místní borce) a Carlos půjčil Vencovi náhradní brzdu a tak jsme mohli jezdit. Potom dorazil na Klínovec i Štěpánovo dodavatel RB. Při ježdění je hrozná švanda, Venca jede, najednou lup a kolo zapichuje do bahna a krásným tygřím skokem jde přes řidítka, za ním jede další borec, zastaví ptá se: jsi OK? Pohoda? Venca: pohoda jeď, borec nasedne a po třech metrech ten samej trik co Venca, Venca popojde a ptá se: Jsi OK? V pohodě? Se Štěpánem se řežeme smíchy. Jasně , že jsme dávali našim zdvihům co proto a pořádně zmazaný blátem jsme odpoledne skončili, dali jsme si gulášek a pivko na cestu a jeli domů. Obrovskej dík za brzdu, fakt fajn lidi, na nic si nehrajou a tak to má být. Tak hotovo, fotky žádný, už klasicky nemáme a kdyby byla nějaká stejně ji sem ještě neumím vložit, tak zas příště :)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.