Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


Pohádka o Žihli

 

    Tentokrát jsme s klukama vyrazili na návštěvu za satanama do Žihle, na jejich trať, kterou mnozí znají např. z videa Spectrum nebo z Dirtbikeru. Každopádně ve videu nikdy neuvidíte vše, a tak jsme nevěděli, co máme čekat...

  Vyrážíme po poledni, ve složení Já, Přéma a Šulínek, směr Plzeň. Cestou volám vrchnímu satanovi Alimu, že k nim jedeme porýpat a jestli se nepřidá, ale dozvídám se, že se dnes jede v Žihli MX, kterej mimochodem ALi pořádá, a tak sme aspoň domluvili sraz na parkingu u MX tratě. Dorážíme kolem 14h. Skládáme, oblíkáme a vtom přibíhá Ali, že za chvíli startuje MX závod, tak že pokecáme potom, atd. ještě se ujišťujeme jestli je trať ok a kudy k ní. Trať je tak 1km od parkingu, kolem MX tratě a pak lesem, až k přezcesťáku. Jdeme nahoru po trati a nestačíme koukat, protože je to tu fakt boží! Všem nám to připomínalo krajinu z mnoha videí z Kanady...Mech jak z pohádky, skály, klopky, lávky,  freeride jak vyšitej... Všechno tohle slibovalo spoustu zábavy a technickýho ježdění, jak jsme v zápětí zjistili :-D.

 Začali jsme pěkně od začátku trati a jezdili zatím jen do půlky k dropu, abychom si projeli všechny možné stopy, které tu jsou, a že jich není málo, to jsme zjistili cestou nahoru :-D. No zkrátka, máme radost, a tak zkoušíme, najíždíme a za chvíli už to jde skoro samo.

 


    Přéma to tahá na dropu, šulínek na křiváka a já na 1. pokus přerážím asi 8cm tlustý záchranný prkno na dopadu (úplně to poslední :-D:-D). Nechápu nic, LF je držák nejvíc a já musim přidat plyn!!


Čas utíká, a tak se přesouváme stále níž, po trati,

 

 až k přescesťáku, kde vytahujeme opět foťák a kameru...Párkrát tlačíme na skok           a jedem na konec, kterej je věru povedenej. Step up to step down, kterej vypadá jako malej simmons. Prostě parádní tečka na úplnej konec... Drápem se na cestu, zpocený, unavený, ale spokojený, že jsme se konečně projeli v Žihli, u Satanů na trati...            Na parkovišti už ani noha, tak pakujem věci, kola a ještě píšu alimu, že už teda valíme...  Za chvíli telefon, a Ali jestli prej nechcem nějaký pivo na cestu, že kramáři dotáčej suda. Říkám, proč ne, aspoň bude po cestě veseleji :-D. Za chvíli doráží Ali         s "petkou" (asi 8 piv), tak nechápeme, děkujeme a ještě si sdělujeme "dojmy z trati" ...   A aby toho nebylo málo, tak ještě než jsme odjeli, dostali jsme ještě jednu "petku" píva... Cesta byla věru veselá a kdo tam nebyl, o hodně přišel.

Tak, vyčurat, pomodlit a spát! Zdar Jerry.

 

 

Galerka z pojezdu v Žihli.

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-

Přidat příspěvek

Příspěvky

zihle
prema je doma a nuda | 21. 1. 2011 (13.02)
paradni yerolime nejvic fotka stim klackem takoviridla chci na trandaka

dobře vy
luky vanič-škarmanskej mohykán | 17. 1. 2011 (19.58)
říště chci taky sakra.........vypadá to dost dobře.....