Kalendář

<< Červenec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


Bike Klub Domažlice


CO SE UDÁLO... No. 3..................... v podání od Romana "Menšíka"

Tak konečně jsem dostal po 55 urgenci report od Romana, jo pro mediální slávu se musí něco udělat. Report je to dlouhej a výživnej! Ronin není Bořek, není Android a kde co dalšího je to MENŠÍK. Tak v plné verzi bez cenzůry ( jsme demokratickej web) vyprávění od Vládi Menšíka, trošku střihnuté Felixem Holzmanem je zde:

Tak se nam po delší dobe zase rozběhly webové stránky v nové podobě. A první,kdo se toho chytil jako hovno košile,je tata Volin.
Tejden se válel v Chorvatsku a sotva se vrátil,hned rozdal úkoly.Ne nadarmo je šéfem firmy.Kapitalista jeden.
Můj úkol zněl jasně-muž na motocyklu s koženou brašnou nesmí projít za žádnou cenu......sakra,co to kecám. Měl jsem napsat dva reporty. Prej abych se v rachotě nenudil. Pche! Problém je, že za tu dobu,co stranky nemakaly,se toho událo tolik,že už se mi to mele dohromady.
Takže, 29.6.dorazily na víkend Tachmudi v kompletní sestave(Honza,Gabi a Ichmid,ale bohužel bez obranáře Oskyho) Ženský s Ichmidem šli poznávat krásy našeho Ho-či-minova města a ja s Honzou jsme vyrazili na místní best traily.
Začali jsme tradične Čerchovem. Honza uz vědel do čeho jde a nic jinýho ho stejně nezajímalo. Nahoru hnal,jak vystřelenej z praku, že jsem mu sotva stačil. Výhoda hodinovýho výšlapu je,že si stihnete v klidu zaplkat.
Nahoře proběhla krátká pauza s občerstvením,naladilo se video na helmu a hurá dolů. Trať popisovat nebudu, pač to má za úkol mistr tisků a padů Štěpán:)
Jelo se na pohodu,ale svižne,žadný hrocení,jako při poslednim sjezdu. Prej aby to kamera pobrala.Nebo měl mistr řidítek strach,aby mi stacil?:) No nevím. Každopádně jsme si to náramě užili.Cestou jsme sebrali pár hub,pozdravili turisty,zamávali srnkám, prostě labužo.Než jsem se rozkoukal,byli jsme dole. Škoda!
Mrkli jsme na videiko a řeknu Vám,tak dobrý jsem to vážně nečekal. Na krabičku od rybiček, slušnej obraz i zaběry. Jestli se zadaří,uvidíte to taky a budete moct posoudit.
A protože jsme byli pěkně rozjetý,vyrazili jsme jšstě na Výhledy. Napřed klasicky hledaní odbočky na konec trailu, ale pak už to šlo hezky z ostra....Cestou nahoru jsem se dozvěděl,ze Honza lokalitu zná,neboť jako malý Tachmudík tu trávil táborové prázdniny.Nahoře jsem se nestacil ani rozkoukat a už se valilo dolů. Byla to pěkná rubačka a hned zkraje jsem si uvědomil,že se mám hodně co učit.
Honza mě sprostě zostudil na domací trati. Už ho nikdy nepozvu!:)Hned na začátku mi ukáal zada a měl jsem co dělat,udržet ho alespoň v dohledu. Tím sobotní poježdení skončilo.
Večer jsme poseděli v pizzerce,kam dorazil i Táta Volin se svoji crew. Přijemný zakončení dne.
V neděli ráno,když jestě všichni spali, jsem pripravil snídani (na to pozor,aby mi to nezůstalo) a šel jsem nachystat auťák. Po návratu se na mě zubil Honza z okna,jako že už je dávno vzhůru. Byl ještě oteklej, takže jsem mu to nespolkl ani náhodou. Po
skleničce moštu a dvou návštevách záchodu nam prozradil, že takový bio potraviny mu dávat nemůžeme. Prej je chabrus na žaludek a má na to modrou knížku!No viděli jste to někdy?:)
Pak jsme konečne vyrazili na Špičák,kde se k nam přidal i Taáta Volin .Pěkne jsme si to tam užívali,ale o tom psát nebudu,protozž tam uz snad každej byl a ví o čem to tam je!

Tak co líbilo?? Snažte se holoubkové, dejte mi reporty na mail a máte ho jistej na webu.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Heské
Radojc | 30. 8. 2007 (9.44)
No pjekně kuwa pjěkně