Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


Program of action

Poslední reportík je už skoro měsíc starý, nikdo nic neposílá (se asi nejezdí, nebo co?!) a tak jen informace v krátkosti.

Škarman: 

Bořek s Týnou a psem  TV Prima ve čtvrtek  opravovali zas rozbitou trať na Škarmaně, založili novej dopad ke skoku ze skalky. Další den já, Honza, Bořek Roman, jsme trať poklidili od těžby dřeva, nakopali klopenku za "pařezovou lávkou"  a potom klopenku dokončil krumpáčem a lopatou Štěpán s Vencou. V pátek jsme se Štěpánem "vymodelovali" na trati novou zatáčku a Štěpán si doslova vyhrál s novým kamenným skokem, výška nic moc, ale je to tam, zatáčka je skoro nahoře a bude dost těžká.  Objevil se tam, když jsme stavěli Radek, hned ji zkusil, pro něj zas tak asi těžká není.:)) Včera jsme se s Romanem o tom přesvědčili, že těžká bude. Sice jsme dali jen dvě jízdy, ale lepší než žádnou a sedět doma. Při první jízdě Roman vyrušil, dole u přescesťáku nějaký páreček v tom nejlepším, hihi, asi koukali, když kolem nich projel drak, vlastně Rypák na kole, snad to pro ně nebude mít následky, jestli měli ochranu, tak ne. V pátek bude další brigádička, závody se blíží, sice pomalu, ale chceme připravit trať co nejlépe.

O minulém víkendu skončila provoz lanovka na Špičáku, ale příští rok bude bikepark opět fungovat, byl jsem tam v sobotu se ještě svést, SÁM, počasí parádní, známých i neznámých lidí mraky, trať už je dost rozbitá a tak tam i v sobotu byla dvakrát sanitka. Odpoledně tam byl jezdit i další Rypák: Honza dědek, ale já už ho tam neviděl, musel jsem jet zpátky na půl pátou na jinou akci u nás.

Tak asi pro tento týden je to vše, když to dobře dopadne, v sobotu asi vyrazíme omrknout Klínovec a příští týden ve středu, by jsme po práci dali Čerchov, co vy na to?

Přidat příspěvek

Příspěvky

Check Off
Jerry | 25. 9. 2007 (16.02)
jj,Nice..