Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


www.paradnivikend.cz

 

Uplynul víkend a je tu další report, nevím jak by jsem začal, ok, pátek. Konečně se nám podařilo navést materiál na Škarman, nebylo to vůbec jednoduché, dvakrát nám odpadl Gazík a tak nakonec Honza dědek, vzal svou pracovní dodávku a tak tunu matroše dostal až do lesa, díky moc jemu!! Nejhorší nás pak čekalo, roznést všechen materiál po trati tak jak ho tam budeme potřebovat, úplně nahoře bude dřevěnej dopad na skoku ze skalky, pak nová klopenka s walrajdem ( je teď rozbitej), provizorní lávkovej sjezd z kmene co ještě lesáci neodklidili a na rovince nad roklí tři retardéry, ať je to maso.

Potom nám Honza ukázal novou cestu pryč ze Škarmanu a hlavně jak se jezdí s dodávkou DH v lese, šlo mu to!! Byl to mazec, fakt, nekecám. Rychlá domluva co v sobotu a pak domů. Já a Ronin pravděpodobně Geisskopf, Štěpán na exhibici mistra Krause, Honza, to jsem zapomněl a tak dál, no.

Sobota. Chceme oslavit mezinárodní den aut, nebo bez aut? A tak pojedeme bajkovat na Geisskopf.

Ty wado, sobota začala dost dobře, Ronin musel ještě na opakovanou technickou kontrolu se svým auťákem, domluveno bylo, že v půl 11 odjezd z města. ALE.

Popíšu to dramaticky tak jak se to seběhlo, skoro jak v seriálu.

Přijímám telefon, Ronin: ty vole krávo, jsem píchnul, guma zničená díra jak prase. hned za Chrastavicema stojím, Já: ty vole krávo si děláš prdel, jedu k tobě. Dojíždím, Ronin odmontovává kolo s komentářem: píp, píp, píp, píp,píp, samo že nepípal, to je tam napsaný kvůli tomu, že to tady čtou možná i děti ne? Třeba z Chodova a okolí J.

Tak kolo přehozený a teď pořešit co dál, Roman musí mít auto v cajku na pondělí do práce. Telefon, do pneuservisu: fakt máte, starší? Dvoje? Jedu tam. Ronim maže do Postřekova, já na chvilku do práce, aby jsem trochu poladil profily Rypáků ( můžete prohlídnout). Za čas přijíždí Ronin k domovu kde na něho už čekám a už trochu v klidu, pneu nový, vyvoněný gudýry za dva dva Kč.

A jedeme dolů ke křižovatce u komerční banky a je už půl jedné. Rozhodujeme se, doleva doprava, doleva, doprava. ( rozuměj doleva je to na Kdyni-Škarman, doprava na čáru s germánskou Říší). Jedeme doprava, Ronin, povídá, woe doklady nemám, prudká točka o 180° a jedeme zas nahoru pro občanku. Dál cesta na hranice, Wurstcelník nás staví vedle a jde si prohlížet kola, nebo co, chvilku čumí a pak jde k nám a povídá ales klá bojs. A my můžeme konečně jet, přijezd na parking, počasí jak ze žurnálu o Jamajce a ve dvě hodiny stoupáme už na lanovce hore up. Celkem dost lidí, ale není se čemu divit i krajani se tu našli až z Chebu.

Na rozjezd dáváme fr streku, najíždím si do ní jako první a šajze co to? Ty jo, celej vršek FR je jinej, les vykácenej, spoustu kořenů, co nás ještě dnes překvapí? Ale jinak je Freeride streke dost dobrá, přicházím jí na chuť. Jedeme ji do půlky a jedem na 4X bikorsku , ta už je stejná, rychlá. Jsme dole u dirtů a trojicí lávek, nevím proč, ale do trasy, kde se musíš pořádně rozšlapat, abys vyjel až na vrch nejvyšší lávky dali železnou závoru, říkám si neva, lávku už mám naskákanou, stejně chci trénovat dirty, ty mi moc nejdou. Tak šlapu na těch pět lavic, první, woe vejška až jsem se lekl, druhá taky, říkám si to bude chtít nějakej trik, na třetí si to rozmýšlím a držím se kola jako klíště (mám ho rád) ,ale kromě pátý lavice, kde už nemám moc rychlost, tak všechny čtyři slušně. Ronim už s přehledem to tam vysolil a jedem dál na další jízdu. Pak zkouším dirty znova a znova a je to tam celý!! Mám radost jak Topolánek, když se mu narodil malej Nikolas. Teď dáváme pro změnu DH, rozbitá je maximálně a kamenů jak v lomu a nějak se to všechno zvětšilo jak je to vymletý , ale streka je stejná a tak pohoda v druhý půlce klopenka a skok, kterej byl celkem v pohodě, nevidíš kam letíš, jak říkal Ronin skok jak do dračí tlamy, ten se zvětšil na dvojnásobek. Jede se dál kousek nad bikroskou shluk Germánů, jeden asi slušná drška, no bylo tam dost lidí a tak jedeme pomalu okolo nich. Třetí jízdu jdeme na nortshore-EVILEYE, jak říkáme my češi: ďábelský vejce. Dlouho jsem v Gaissu nebyli a tak celkem respekt ke všemu, začátek pohoda, stepup taky, další lávka v klidu a je tu lávka“ sviňák“, není to o moc větší než naše velká na Škarmaně, ale má dřevěnej dopad a docela hlubokej a to je zrádné, zlatá hlína. Ale dáváme do pohody, akorát po pár metrech zjišťuji, že jsem cvaknul duši. A děti prominou, KURWA pičus, to je pech!! Tak si dávám z půlky pěšmo do auta pro duši a pak do bikekvelbu k nářadí a vzduchu, povoluju šrouby a co to?? Nejde mi vyndat zadní osa, dojdu si půjčit palici, Wurst je ochotnej, půjčuje mě paličku s plastem, ale je asi z Lidlu, nebo co a tak buším, buším, palička na maděru a osa furt drží. Okolo chodící němci koukaj jak blázni co to tam vyvádím a komentáře Was machst du trotl? Prostě nevnímám, teče ze mě pot jak když ze sauny ! Přijíždí Ronin, kterej dal mezi tím další jízdu a kouká jak zoufale tluču, okolo němců víc a víc, co čuměj? Neviděli snad nikdy měnit duši? Přilétává vrtulník pro zraněného bikera a tak se pozornost stočí jinam a v tom osa povolila a je venku, vše je pak otázkou chvilky, vracím rozjebanou paličku, danke!

Dáváme si zase freeride streke a to celou a nás dneska tohle fakt dost baví, technika, zatáčky, fakt paráda. Další jízdu dáváme DH, než vystupujem z lanovky slyšíme z amplionu, že ve ¾ na pět poslední jízda lanovky. Je něco po půl, to už asi nestihneme, Ronin nasazuje tempo, ty kráwo, to je mazec, pro mě teď existují jen dvě možnosti, buď se totálně vyrakvit, nebo stihnout lanovku, takhle rychle jsem to asi ještě nikdy nedal a v celku už vůbec. Ronin, kvituje, že taky ne. Hrotili jsme to tak, že jsme tedy dole na lanovce a ještě máme dost čas. Jsem na ručník, ale spokojenej. Nahoře se hodně rychle shodnem, že dáme FR celou, docela nám dneska sedla a tak jedem, v půlce zastavuju a když se rozjíždím, trefuju kámen, a ve stylu „tak já jedu Kájo“ (červova hláška ze Špičáku), dávám frontflip přes řídítka rovnou do šutráků a páteřák ukazuje svoji funkci, vozte ho!! Díky němu v pohodě vstávám beru hned kolo a jedu dál. Ronin mezitím co jsem opravoval, kolo, dal DH a dole mu to nedalo, skočil si velkou lávku a novej step up co bez velký rychlosti si tě vychutná. Povídal že se to musí hodně tahat, mě se tahat nechce a tak do toho nejdu. Chtěl jsem dirty a mám dirty! Spokojenost. Balíme, cesta zpět , snad celý bavorsko neslaví taky den aut? Auta nikde, jen asi předjíždíme padesát traktorů , holt němci to maj vymakaný, auta v garážích a traktory značek samodoma, džondýr brázděj bundesštráse Takhle se slaví v německu den bez aut. Nám to ale neva, pouštíme si doktora PP, Olympic a při karaoke párty v autě přijíždíme domů. Na to vše zlé co nás ten den potkalo se zapomnělo a zůstali jen krásné vzpomínky a ty nám nikdo nevezme.

Zazvonil zvonec a reportu je u konec. Od úterý má chcát a tak uvidíme jestli ve středu odpoledne pojedeme na Čechov, nebo stavět na Škarman. Adios Amigos!

 Nový fotky z gaisu  nejsou, starý čekujte na starým webu, oni by byly stejný:))

http://www.oldbike.domazlice.cz/bd_show_whole_report.php?id=31 

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.