Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


Sport-Life Brno

 

Tak čím začneme? Cestou? Jo! Tak ta byla celkem hodně dost hnusná!! Stálo to za to? Pršelo, chumelilo, zima, provoz velkej, samej kamion. Fakt opruz.

A jsme v Brně, přebíháme v podzimním brněnském deštíčku od auta k pokladně pro lístky a honem do nejbližšího pavilonu.

Ty Wogo, tam lodě, plachetnice a potápěči, dobrý. Nám se líbí jedna loď, za 350 900, ale ojro, he. Opouštíme tento přístav a lezeme do pavilonu V a jsme doma.

Vpravo stánek s vidlemi Marzocchi , koukáme na vidle, jsou pěkně barevné, ale mě se starší dizajn líbil víc. U WTB stánku maj sedla, ráfky a pláště a ty vypadají celkem slušně, model Dissent speciálně určen pro bikeparky je bezvadnej, ale kolik bude stát, to nevíme.

Ploužíme se davem dál a naše skupinka se trhá na dvojice, Ronin s Týnou ( nebo teď jí říká vlastně Iveto, nevím proč, Simonová s Chladilem jim nejsou vůbec podobný, ale písnička Děti z Pírea je od nich fakt super ) tam mají sraz s Plzeňákama a Venca studuje dresy, mě oblečení nebere, moji ženu jo a tak u Craftu trávíme pár (deset) minut, já radši koukám na Huříkovou jak podepisuje plakáty. Hezká slečna, to je, to je fakt.

U firmy Pells koukáme na Dabomb, celkej zajímavé věci dělaj, ale známe to a to nás lidská tsunami hrne dál.

Norco, no byl jsem vážně zjedavej na nové modely, Tam potkávám Sušického Červa, koukáme chvilinku na film co tam pouštěj, aby asi lidi viděli co se na tutěch kolech dá dělat. Shore modely jsou takové hodně prohnuté a zohejbané, mě se líbí DH model. Přiznám se, mě tedy Norco zvlášt nenadchlo, ale je to věc názoru. Jinak mám Norco rád, víte proč, ne? U Foxe, kterého prodává Cyklošvec koukáme jestli náhodou nezlevnili 40-tku vidlici a zjišťujeme, že nezlevnili, 50 kapříků, je fakt hodně.

Kona, takový strohý, hodně komerční stánek. Novej sjezďák barevnej do trikolóry a místy stříbrnej, ale zas se musím opakovat, že starší barvy rámů vypadali lépe. Kam ten svět spěje, co nás to čeká ještě za dizajny?

O slovo se hlásí hlad a tak míříme k hospodě na krůtí stejky, tam se opět potkáváme s Aubym a Vlaďkou a pak už přecházíme do dalšího pavilonu.

Hnedle nám v cestě stojí stánek Scott, jdeme to omrknout, koukáme na Gamblera, není to špatné, prohlížejí a fotí si ho taky kluci ze z Plzně, zdravíme se a koukáme co se vedle děje. Krasojezdkyně, jezdí krásně, lidi šílí a my jdeme dál.

Katmar, chtěl jsem si prohlídnout ty nové recenzemi pochválené brzdy QUAD, model Deuce pro Ultimate se přesně jmenuje ten model. Brzdy vypadají hodně dobře!! Pístky maj 25 mm, to je nějaká brzdová síla. Ty mě tedy hodně zaujali a Auby se rozhodl, že budou jednou jeho. Opletené hadičky, Kotouče, adaptéry, prostě komplet a to za cenu 2990 Káčé za kus. Zaváděcí cena a to se vyplatí!! Auby je rozenej handlíř a tohle všechno o brzdách z chlapíka na stánku dostal.

Co se týká přileb, dost zajímavé barevné kombinace na příští sezonu nabízí Giro, asi jsem si vybral :))

Jdeme se kouknout na Specialisheadser ( hroznej název, dodnes nevím jak se to píše a ani vyslovuje) neboli Spešly, Demo a bighit i P2 v novým kabátě, rozuměj : barvě. Další je stánek s Cove, Morewood, Funn, Sombrio, Banschee, hodně pěkný věci. Hodně věcí prodává od tohoto distributora Freeridebikesshop v Plzni, doporučuji se tam jít podívat a nakoupit.

Tam už se dáváme zase dohromady i se Simonovou a Chladilem a celá naše výprava pokračujeme dál.

Taky u Kellýse se děje něco!! Koukám, že tam sprejujou prsa jedné mladé paní, jsou hezké, prsa i kola. Fotka je ale trochu rozmazaná, vona se na mě smála, nebo ji to lechtalo? A mě se z toho rozklepal objektiv foťáčku :-)

Pak už celkem únava a tak leháme na polštáře, který se tam válej jeden stojí 5 tis.Kč, ale nám to neva, hua.

Koukáme na vzpěrače, jsou to hrozný megahovada, nadopovaný protejnama a načuchaný čpavkem, nebo eukalyptovým olejem a tak to tam bylo taky cejtit! Navštěvujeme halu, kde se mladí lidé prohánějí na malých kolech a lítaj vzduchem sem a tam. Někteří se kol pouští, všelijak s nim motají pod sebou a nad sebou, až to bere dech.

Co dál? Jo už vím! Mě se tedy taky dost líbilo kolo Adama Wágnera 4ever , to bylo asi nejlepší DH kolo co tam bylo. Taky Intense tam bylo a další a další až se mi z toho šla hlava kolem. Viděl jsem už pak všude jen samý kola a to bylo znamení, že v nejlepším přestat.

Zahlídli jsme tam i RB kiosek, lidi tam šlapali na trenažéru a zřejmě o něco soutěžili. Taky tam měli i RB kola, prohlídka byla celkem rychlá, bílé RB, zelené RB, stříbrné RB a jsme pryč. Shaman další stánek co nás zaujal. Ten se opravdu vyšvihnul, až budu potřebovat někdy v budoucnu napínák, nebo řídítka a představec, kupuju u Shamana.

V dalších pavilonech byly občas i kraviny, třeba drátěné metličky na masáž hlavy a tak.

Asiati tam prodávali skákací boty a Češi prodávali různé mastičky a vyhřívací polštářky, fakt už se prodává kde co. Třeba umělej led, co vydrží deset let a čtverec ledu asi tak 5 na 5 m stojí 350000 Kč, ano čtete dobře 350000 Kč. A to nekecám, je to bez DéPéHá, nebo s ? Nevim a je mi to jedno.

Kolem půl páté končíme a přes karavany a obytný auta jdeme n a parkoviště. Karavany od půl mega do 4 mega, výběr velkej, my nic nevybrali, ani jeden nám neseděl. A tak odjíždíme bez přívěsu domů, snad příště. D1 je silnice za všechny prachy!! My měli štěstí a nic se nám v té chumelenici na Vysočině nestalo.

Duc, Duc, Duc, Duc, Duc, Duc a s malou zastávkou na večeři jsme v Praze a pak už jen po západní dálnici jsme doma.

 

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-

Přidat příspěvek

Příspěvky

njn
DH-biker | 22. 11. 2007 (19.59)
hej některý fotky máš teda pěkně rozmázlý.A zrovna taky aji tu kočičku s bodypaintingem :X
peace out

výstafka
Hanz | 20. 11. 2007 (19.24)
Mám to nejblíž, asi 50 km, přesto nic, rodina je nejvíc. Dobré kola, slušný report, pjekné kozy.

Teda
radojc | 13. 11. 2007 (23.03)
Teda Táto píšeš hezky, ale fotíš na HOVNO !
Ale jinak dík alespoň sem se takto vituálně zúčastnil

Bodypaint
hzero | 13. 11. 2007 (14.36)
Hele nejak se nekomu klepaly ruce pri foceni malovani na telo :D Je to rozmazany!