Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


Můj první den s novým "Miláškem" 3.2.2008

Tak aby zlí jazykové neřekli že Rypáci mají zimní spánek a že se nic neděje tak jsme s Tátou Volinem byly v neděli pojezdit Škarman . Ve čtvrtek volám Tátovi zejtra si přivezu novej bajk je třeba ho pořádně otestovat. Co tomu řekneš takhle v neděli odpolko?

Trochu ho musím přemlouvat páč prej jede ráno na hokej a že se mu nechce, ale nakonec se domluvíme na půl třetí v neděli. Po přivezení mého nového Miláška dodělávám doma potřebné omotání zadní stavby ,dofoukání gum a může se vyjet.

V neděli ráno vstávám a hned běžím k oknu jaký je počasí, všude jinovatka a říkám si to bude pěkná kosa na bajkování, ale nakonec se to pěkně vytáhlo a počasíčko jak na pozdním jaře. Je tu druhá hodina nakládám bajk do auta a vyrážím pro Tátu do Milaveč .Tak jak je po hokeji ,ptám se? Docela to jde, jsem trochu utahanej ale těším se na ten náš Škarman, povídá táta. Tak dojíždíme na parkán vyndáváme kola, Táta kontroluje mého nvého Miláška Norečka ,chvíli klábosíme o životě a jdem na trat'.

Přichází nezbytná kontrola lávek a hele voni tu opravdu všechny stojí woe, děti fakt nekecali. Cesta na kopec nám dává trochu zabrat , říkáme si nebudem to dneska hrotit jen se trochu povozíme a šup už to svištíme dolů. Snažím se táty držet ale kolo se chová jinak než starší model na kterým sem jezdil doted' ,brousím prdelí o zadní gumu ale ustojím to , pak přijde před'ák jak prase a už jsme dole .

Táta povídá ty woe to to jede jak kdybych jezdil naposled včera,jo není to špatný odpovídám, no a tlačíme na o5 horu. Druhá jízda už v pohodě, dal jsem si pozor na ty moje předešlé nedostatky a parádně se vezu dolů, je to bomba, kolo běhá a tlumí všechno jede to jak po peřině, no prostě paráda.

A znova nahoru jsem s toho tak nadšenej že běžím jako kamzík, táta říká už nejedu mám toho dneska v nohách už dost , radši se podívám jak ti to jede .Tak si dávám třetí jízdu sám, užívám si to čím dál víc a říkám si ten Tačmud je prostě bůh, takhle pěkně to naladit to snad není ani možný,už jsem dole trochu mě mrzí že nemáme trat' trochu delší ale zaplat' za ní Škarmane.

Tlačím k tátovi kterej na mě řve ty to jezdíš jak Mároši woe :-)), na to mu odpovídám že k tomu mám hodně daleko. K velkýmu smutku jdem domů ,je skoro tma, ale jinak jsme oba moc spokojení ze super počasí skvělí tratě a že jsme ztrávili super odpolko.

Na parkánu si domlouváme kdy pudem příště bajkovat ,loučíme se a jedem domů.Doufám že to bude co nejdřív.

Sepsal "Rypák" Dědek

Milášek

Přidat příspěvek

Příspěvky

Hmmm
radojc | 11. 2. 2008 (22.52)
Dobrá práce dědku, takže koukám že zatímco sem si lyžal v těch Novejch Hamrech, mece tý et-bikezácký bandy, (maj tam mimochodem kopečky nááádherný), vy už tady vítáte jaro. Inu zandám lyže a vyhrabu pomalu miláška. Tak brzo na škarmaně!

Re: gratulace
dědek | 9. 2. 2008 (14.15)
Jo taky sem rád že tě mám synku ,už se na tebe těším až společně pojazdíme.

gratulace
hanz | 8. 2. 2008 (21.50)
jen a jen gratulovaju, takového Dědka sem si dycky přál

Předmět
Jerry | 8. 2. 2008 (10.40)
Pjekný,pjekný, tak ať to jezdí =)

Norek
tachmud | 6. 2. 2008 (0.17)
Těší mě že máš takovou radost! pořádně si to užívej! Těším se až zase přijedem pojezdit! Seš řízek čau tachmud

Report
hzero | 4. 2. 2008 (21.15)
Moc pěknej reportík pár vět mi pobavilo :) Bike vypadá na pořádný MX :) Tak ať slouží pěkně, asi sem taky někdy prdnu report, ale zase moje prolbémy s kolenama :-O Takže nejdřív za 5 tejdnů....