Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


Norco sraz

 

norco znak

Konečně jsme každý doma urvali nějakej čas a vyrazili jsme na náš Škarman, po malé stěhovácké vsuvce u Bořka stojíme na parkovišti a připravujeme se na cestu k trati. Dnes se mnou a Dědkem jede Rypák-novic Jirka „Šesty“ ze z Plzně, kterej si na tuhle sezonu pořídil Norco Atomica, mimochodem překrasný kolo.

Trať je celá v pohodě, nikde žádnej náznak vandalismu. Na cestě potkáváme dva mužský na XC projížďce a dáváme se do řeči.

Při stěhování „homo klády“ do Hluboký nám Bořek sděluje novinku, že někdo z Domažlic kupoval v pátek Norco shore v FRBS v Plzni, ale nevíme kdo to je.

No po chvilce povídání s XC jezdci se dovídáme že to je jednoho z nich mladej synátor. Jo Domažlice jsou malej vesnickej kraj, tady se nic neutají. Haby jsme nevědíli íčko o všem co kdo poudá! (napsal jsem to dobře vy Chodi?)

Doufejme, že se ten borec přidá brzy do klanu, čím víc Rypáků tím lépe!

Tlačíme na vrchol a začátek trati, slunce hřeje, příroda rozkvétá, kdy jezdit, když ne v tomto počasí? Po bahením sjezdu Čerchova minulej týden je to BALADA!

Dáváme první jízdu, já první jako, že nejstarší má přednost a tak. Blížím se k první klopence po začátku, říkám si „už je čas se naučit jezdit do zatáček v rychlosti bez brzd“ to se mi celkem daří jedu do toho jako ďas, ale.

Který paka tu klopenku dělali!! Vršek klopenky přetížení 3G nevydržel a povolil a zatáčku neprojíždím jako Samm Hill, ale zas opět jako Rypák to tam rozrejvám. Vstávám kontroluju sebe a pak kolo, vše v pohodě. Přijíždějí za mnou ty dva mladší účastnící zájezdu a koukaj. No nic, trochu odřený předloktí, trochu hlíny na oblečení a jedeme dál. Dole na Hablovce omrkli, jak se to dělá, výše zmínění XCčkaři a odfrčeli vstříc novým dobrodružstvím.

My jezdili dále v pořadí podle stáří kol. 05,07,08. Cestou nahoru jsme pomlouvali a chválili co se dalo a koho se dalo. V brzké době naplánujeme brigádičku, je třeba na trati poklidit, vytunit ji a vyčistit i okolí trati. Rokle už zarůstá a stává se z ní džungle.

V půl šestý jsme to zabalili a frčeli k rodinám. Díky Dědkovi, že mě vzal do svýho stejšna, paráda, když jen nasedneš a šoupneš kolo dovnitř.

Fotky tradičně nečekejte, vždyť to na Škarmaně každej zná jak svý boty.

No co více psát? Prostě jezděte, ať je o čem psát. Lidi z Rypáctva si stěžují, že nic na webu nepřibývá, málo reportů a tak dál. A tak si přeji dál a více článků jako naposled od Radličáka, Jerryho, Dědka a dalších…nemusí pršet, stačí když kape!

Nechci rejpat, ale co třeba napsat o tom jak vybrat správnej rám? Nebo jak nejezdit a bejt bajker? Co nového v Tejně? Ve Stodě? Tam asi choděj jen na ryby. Jak se naučit jezdit po zadním?

Že jo Dědku :))

Mám vás všechny rád!! Bděte!

T.V.

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Re: norco
TataVolin | 6. 5. 2008 (7.53)
Jo víme jak se jmenuje, vždyť jsme na Škarmaně mluvili s jeho tátou. No a tímto volám Bohouši ozvi se nám a přidej se :)) k nám.

norco
karel | 5. 5. 2008 (21.25)
ja vim kdosi ho koupil to norcoshore byl to bohous z meclova takovej typek vvvostrej pic ryposi at vam torejpe

morafsky
hanz | 30. 4. 2008 (18.44)
jojo, omluva, zapomněl sem na vás jak na smrt, TOŽ ENOM VYSTRČIJŮ RYPÁK Z BARÁKU A UŽ ICH FOTIJŮ, už abych vás naščívil vy moji Rypáčci ...

Re: na gut Tati
radoj | 29. 4. 2008 (21.41)
Hanzi opravil bych:
... enom vystrčajů rypák z baráku a ...

na gut Tati
hanz | 29. 4. 2008 (18.51)
jj, chce to fotky, já su z Tramtárie, ale aj ostatní by beztak chtěli vidět big TV jak demoluje wolrajt, dyk Angelinu Jolie nebo Štefánkovů fotijů furt, enom vylezů z baráku a zná je každý, noo já je teda osobně moc neznám, FREEERIDE AŽ ZA HROB

jojo
radojc | 29. 4. 2008 (16.42)
copa mám napsat na svojí obhajobu, prostě mám moc dětí, no. Ale já už příště snad půjdu. Pěkně sem se namlsal. Akorát bez fotek je to fackt pruda !

to to trvalo
Borek | 28. 4. 2008 (21.42)
No konecne neco ke cteni.Kdybych vas vcera nezjebal,tak si urcite nic nenapsal.Co se tyka ramu,udelej si o vikendu jeden den cas na kolo,vyrazime pojezdit:)Jo,a taky budu chtit upravit svuj profil.To vis,par zmen se preci jenom udalo,ty lenochode.Pardon,chtel jsem rict Chode:)))

Norco sraz
Dědek | 28. 4. 2008 (21.17)
Hezky jsi to sepsal i ta chodština ti docela de, holt už si tu jako domorodec. Jo a nevim co máš proti mé jízdě po zadním vždyt jsem jenom pad na záda(ještě že vozím chrániče).