Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


DH ČP 2008 Krupka u Teplic č. 2

Tak a tady máme pohled na závod od dalšího rypáka Jendy

Tak jsem rypáci vyrazil na pohár... Do Krupky mi odvezl borec Martin Mitvalský z DH racing team a jeho rodina. Dorazily jsme kolem druhý hodiny v pátek za vydatného deštíku. Docela sem byl zvědavej na trať a chcanec mi zrovna nepřidával na klidu. V depu pak oblíkačka a pak na trať. první jízda byla dost divoká, trať se místama podobala skluzavce pro děti, ale musim říct, že mi to hodně bavilo a docela sem to daval. pak jsem dorazl před krásnej dvoják, co měl dopadovou hranu tak 3 metry daleko a za ním zatáčka o 90. poprvé jsem ten dvoják dal, ale byl jsem záhy vyprovozen ze zatáčky, nezbylo nic než jít nahoru a dát to znova a líp. najíždim, už nemem takovej respekt a v pohodě zalehávam do zatáčky, držim to a sem venku. jedu dál a chvíli mam pocit že tady bude problém. pokrátkym výšlapu přišel na řadu hodně technickej sjezd mezi šutrama, chvíli se rozmejšlim a pak to dam, dobrý tak co dál?

Pak byly ještě 2 podobný sjezdy ale podle mne už ne tak hozný dole byla taková skalka a z ní malej drop přes kořeny, pak ještě jeden drop a rovinka před pravou zatačkou, pak levá a dojezd po louce k cíli. dávám to ještě dvakrát a mam dost, zablácenej se odebírám k umyvadlu a čistim tělo.

Večer přijíždí Satani ze Žihle a razíme na pivko. No dal jsem jich pár a bavil se pohledem na Korába, kterej jak se zdá v hospodě krásně ušetří prachy, po pár pivech mu ostatní dopřáli výcvik řízení popelnice, pak začalo pivíčko lítat vzduchem a já  chvílema neviděl protože sem měl pivo v očich a krásně mi to pálilo, díky vy volové!!!  cestou zpátky ještě Korába přehazujem na cizí zahradu  a smějeme se jestli vyěhne pes nebo ne. nevyběh, škoda... druhej den vyrážim se Satanama jezdit, je líp než včera a docela mi to jde, pak ale zaprší a je to jiná liga, koukam jak se všude ničí lidi o stromy, za 10 minut u jednoho skoku přes kmen vidim tak 6 lidí kteří si dopřáli buď strom v pravo a nebo šutry v levo, hroznej pohled.. tuhle jízdu to dávám v pohodě a přijíždím k 1. sjezdu z kamenů, tady to vypadá taky hustě a pan záchranář kterej stál pod náma jen kroutil hlavou a se slovy ,,vy si to tady teda dáváte chlapy, co ty jak seš na tom?''

vyráží za jednim z rozbitejch. než přijedu dolů tak skrze brejle nic nevidim. má se jet povinnej trénink a tak jedu, cítim se docela dobře a snažim se místama projíždět rychle, na skoku přes kmen mě to drobet kopne a zahazuju kolo, sbírám se a jsem celej, jenže kouknu na vidli a je tam hustej škrábanec na kluzáku, snažim se na to nemyslet a jedu nasranej dál, je tu sjezd z kamenů a lidi mě zastavují, protože tam někdo leží, chvíli čekám a pak můžu jet, na mokrejch kamenech a v blátě mi to ustřelí a padám k zemi, v kotoulech jsem jen ucítil ostrou bolest v koleni, praštil jsem se přesně z boku kde neni ten plastovej chránič. sedám na kolo a jedu, po cestě zjišťuju že nemůžu šlapat, jak mi to bolí a tak se dole převlíkám.

Na na závody se du podívat v roli čumila, což mi docela sralo. stojím dole u cíle, protože vejš se s kolenem nedostanu a koukam na pár drsnejch crashů, no dost atraktivní pro diváky, říkám si a přemejšlim jaký to je nahoře u toho kmene, nebo u sjezdu. druhou jízdu jsem byl v depu a odpočíval. přijede úplně zablácenej Koráb a je nadšenej, že je dole, pak dorazí žalud a pak přiběhne tachmud a že prej je Tadeáš ze Štěnovic rozsekanej jako svině a že jede do nemocnice. Trochu nervní čekám na ostatní, jestli jsou v pohodě a vidim Aliho, kterej přijíždí s totálně nahadry ráfkem, řikal jsem tomu nádor, vypadalo to jako když na tom ráfku je rovina a v duši byl strčenej brambor. dozvídám se že osudným místem byl dvoják. Amiri, kterej 1. jízdu nedojel, protože prorazil, přijel docela spokojen a samozřejmě celej od bláta. no bylo to tam hodně drsný, aspoň jsem potrénoval a snad se dam do kupy  pojedu zas někdy příště. čau Jenda
 

Přidat příspěvek

Příspěvky

4 a.l.i.
Jenda | 5. 6. 2008 (20.02)
hele ještě ne, mam objednanej novej díl, ten chlápek mi řikal, že pokud tam nemam hodně ostrý hrany, tak to ani nemusí vadit, ale je lepší to mít v poodě si myslim..

Re: reakce
radojc | 26. 5. 2008 (23.47)
hee to pozor, my jsme čistotný voňavý rypácí. Koukal sem na videu, že na dwojáku si to měl taky mit chlup! Dobrá práce v tom materiálu.

reakce
Ali | 26. 5. 2008 (11.15)
4 radojc ..... tohle by právě bylo pro vás rypáky to pravý bahení rytí !!! hehehe
4 borek ..... jojo všechno zlý je dobrý k tomu že mám teď vzadu doufám trvanlivější funn heh
4 trauliche Hanz .... už si to zkoušel rozleštit tim smirkem ??? fakt ouplně nejvíc nejemnější a zabrousit ty ostrý hranky ....

Pjekný
radojc | 20. 5. 2008 (23.12)
.. článeček opět. Ale lepší je fakt to jenom číst. Todle bych fakt nemusel. Rači si počkám až bude na Škarmánku sluníčko. Wydle je mi teda líto Jendo ale poradit asi neny co. Nechť je jí zem lehká.

Krupka 2
Borek | 20. 5. 2008 (22.58)
Uz jsem precet par clanku a je jasny,ze umrtnost(nejen materialu)byla dooost vysoka.Yase se potvrdilo pravidlo,ze vsechno zly je pro neco dobry!Takze nelituju,ze jsem nejel!!!!

Krupka
Dědek | 20. 5. 2008 (21.49)
To je v poho tady tě to nikdo známkovat nebude,hlavně že je co parádního číst. Stejně jste s Ficou kosmonauti,když to čtu tak se mi ježí chlupy na těle.

report
jenda | 20. 5. 2008 (17.57)
soráč za chyby, nejak sem to po sobe nestihnul přečíst, polepšim se