Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


BEZSTAROSTNÁ JÍZDA - Škarman

Hola hoj, Rypácká chaso,

vězte, že v posledních májových dnech proběhlo 5 neskutečných dní, strávených v Mekkce freeridu v Domažlicích.
Napřed chci velmi. velmi moc poděkovat mojí drahé Lence, že mně na takovů štreku poslala a velmi moc díky Radojcově drahé Hance, za poskytnutí všemožné péče. Obě vykonaly neskutečný kus práce, jelikož zůstaly doma s děckama a my sme rajzovali po kopcách.
DÍKY, DÍKY VÁM ! ! !
Je středa a já vyrážím. Přes doporučení jet po D1 přes Prahu a na Plzeň si takový adrenalin nechám radši ujít. V Rosicích po 10 km D1 ji s ulehčením nechávám za zádama a letím na Jindřichův Hradec, legendární Temelín, Klatovy a po 6 hodinách přistávám na Domažlickém rynku. Konečně po roku elektro psaní vidím naživo Radojca. Jooo, je to mooc. Po uvítací večeři, pár pivech a vínu dem spat. Ráno na nás čeká Škarman.
 
Rituál - balení věcí, helma pod pažu, přidělat kola. Konečně. Tolikrát sem o něm četl. Jenom četl. Konečně se vydrápem navrch. Ztěžka dosedáme na dřevěný start a oba konstatujem, že kondice je v .... .Muuhhaahááá. Jedu důle, zjišťuju, že to není až taková prdel jak by se mohlo zdát a šecko objíždím. Radojc nětrpělivo ukazuje záludnosti tratě a dostáváme se ke sjezdu do Roklinky. Děsná výzva, kór dyž nekeří to nedali napoprvé. Prdel na gumu a je to tam. Pro jistotu to dávám eště několikrát. Jedem celů trať až na lůku. NáDHerný výhled na dědinu Kdyně. Dem navrch s rozhodnutím natočit a nafotit něco akčního. Hlavu plnů nápadů jak by to mělo vypadat a hlavně jak se jezdí, šak vyšel ten nový časák a tam to šecko je. Hlavně nepropadat loktě a panyce. Radojc zkůšá kameňák s dřevěným dopadem. Nic, loni ho dával. Holt rodina je nejvíc. Fotíme, točíme, sunem se důle. Nemožu si nechat ujit natočení sjezdu do Rokle. Bohušku 3x !! Pomalu končíme, nazpátek k autu jedu poprvé na celopéru a eště k temu na RB. Srdcofka. Byli sme tam asi 3 hodinky a přejíždíme na Čerchov. Krása nesmírná.
 
Tak abych to zhrnul : Škarman je parádní DH, není zrovna lehký, aspoň pro mně a moje kolo, mám hovno najeté a sériovka Spešl Hardrock má svoje limity, plůžil sem se po trati jak lemra, spíš kodrcal než solidně jel. Fčíl s odstupem času možu říct, že Bořek a ostatní odvedli pjekný kus práce a trať má šecko co si člověk može přát - sklon, šutry, skoky, lávky, prostě náDHera, řekl bych, že dat šecko od vrchu až důle je moc VÝŽIVNÉ. 
Čeká nás Čerchov .......
                                                                                            Hanzin, Rypák nafurt

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-

Přidat příspěvek

Příspěvky

jojo
radojc | 22. 6. 2008 (23.32)
rád sem tě poznal kámo
a bude líp - neboj