Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


ČERCHOV naživo

Tož ahojte,

tak sme se v rámci prvního dne Bezstarostné Jízdy, po několikerém pokoření Škarmanu, přesunuli na bájný Čerchov. Cestů sme nabrali trochu sil a já sem špekuloval o výměně vidle, jelikož montážní RST zjistila co je to DH. Jaký teda zdvih, s ohledem na geometrii ?? Sme pod Čerchovem a čekají tam kucí : Jerry a Canall. Při pohledu na Jerryho lídrfox s nasazenů dvojbrýlů sem asi otázku zdvihu definitivně vyřešil.
Pomaly se plazíme nahoru a je to příjemná procházka, zatím. Máme s Radojcem celkem dost už od altánu. Závěrečné zákruty na keré su upozorněný sů nekonečné. Konečně sme navrchu. Energii doplňujem škopkem a klobásů a pozorujem týpky vedle nás, sů pjekně skalení. Kecáme a kucí s Radojcem se křenijů moravštině. Zvedáme kotvy a skalení machři taky. Ten co je nejmíň sedá za volant a tradá pryč. Nás to čeká taky. Muhaháá. Noříme se do lesa a je to jak z videa. Parádní. Ostatní na mně chvílama čekají a já zjišťuju další nedostatek. Brzdy. Holt mechaniky. Užívám si všeho co Čerchov nabízí a asi nabízí všechno co si lze přát. Nemá smysl to popisovat. Je to prostě dlůhý, pestrý a krásný DH.
Už mám celkem dost, ještě zdaleka nejsme důle. Vidla asi stávkuje a ruky nestíhají řídit, držet se a eště do teho brzdit, je to moc práce. Zjišťuju pohledem na šaltr, že ten už teho má taky dost a vlaje na bowdenu a zlehka brnká na dráty. Kur.. patka v p... . Radojc vydělá lepící pásku a bez pohonu jedu dál. Šak jedem sjezd. Je to můj guru a zachránce, ten Radojc. Mám se co učit. Sme důle a zjišťuju další věc, focení nebo kamera zdržuje od práce a zastavit na to nikdo nemá srdce. Kucí jeli jak z praku, kudla jak sviňa, při pohledu na ně sem poprvní viděl tu lehkost a radost z jízdy, kvůli keré sem opustil XC, šecí na fotkách XC mají na rypáku bolest a dřinu, na fotkách FR/DH mají šecí rypáky vysmáté a tož asi víc jezdit. Dík JERRY unt CANALL za ukázání cesty, té správné. Ten den už s nama nic néni a já to zalamuju po 9 večír, na rozdíl od mého Velkého učitele, kerý má šichtu u rodiny. Si větší než starý Drchlík, co učil Adama Bernaua.

Noa tak skončil den prvý a zítra nehorázná záležitost G E I S S K O P F. Netuším jaké martyrium prodělám při shánění obyčejné zlomené patky další den před odjezdem.
                                                                    Hanz

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.