Kalendář

<< Červenec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


Bike Klub Domažlice


Špičák from Dědek

Ahoj rajdrs!

Tak tady je trochu opožděnej raport o první a druhý návštěvě Špičáku.

Tak cirka před čtrnácti dny jsme se domluvili s tátou že pojedeme otestovat novou Špičáckou trať, do kufru jsme přibrali i Radlička, kterýho jsme osobně neznali ale těšili se na společnej pojezd.

Nakonec jsem jel jen s Radličákem, páč táta vezl svým autem rodinu, která šla na tůru. Po příjezdu pod kopec kde nás čekali taky Canall s Frantym nasedáme ne lano a jedem vstříc zážitkům na nové trati.

Už z lana koukáme že je tu parádní transfer, dál je to samá klopna a diskutujem o tom jak se trať asi změnila, co je na ní nového a že tam bude spousta záludnejch věcí. Tak stojíme na kopci a pouštíme to dolů parádně to upluje jedna klopna za druhou vsuvka z dh transfer a už musíme odpočinout páč nás veterány brzo bolej ruce a už to jede zase dál krásnej polet v lese pravá ostrá a jsme na louce jedu spodem a mám co dělat abych se vyhnul tomu kůlu, co tam nějakej wůl zatloukl, říkám si příště musíš horem woe a už to zase upaluje, pak je ještě jeden takovej zasranej kůl v prostřed sjezdovky no a pomalu se napojujem na starou trať ze který přijíždí nějekej magor co pro něj asi neplatí žadnej zákaz, chce to posrat všem, dojíždíme přespotočák dolu přes novou prkenou lávku, a již tradiční vytřásací kořenovou pasáží.

Prví jízda za náma cestou lanem klábosíme o trati, jak ti místní lokálové v tak krátkým čase, zvládli vybudovat tak rychlou a technickou trať. Do konce toho krásného dne dáváme deset jízd pak trhám ještě řetěz, a jinak si považuji svého jezdeckého umění že jsem nikde nevystoupil z mého stroje.Na závěr společné foto a jedem domů, s tím že za čtrnáct dnů jedem zas.

Po čtrnácti dnech netrpělivého čekání na pojezd mi táta poudá že nejede že prej má střevní potíže, tak nabírám na smluveným místě Radličáka a jedem směr Špic. Docela fajn počas dvakrát sjedem kopec a už se na nás začíná lepit smůla, já znova trhám řetěz a začíná trochu pršet, dole si kupuju novej, a jedu ho měnit do auta protože chčije jako z konwe, eště že mám tu dodávku kde se můžu schovat.

Mezi tím přijel Petr Maloun, se kterým dávám řeč, že prej má dovču a že bude celej tejden jezdit a připravovat trať na závody, mezitím přestalo chcát. Tak jdeme na lano a šup dolů trať má parádní zavlhlej povrch, kterej mi osobně sedí nejvíc tak si užívám až dolů. A jdem znova do toho kolotoče, to už se povrch mění na totálně nasáklou jílovitou sračku a taky se mi to vymstilo, v jedný klopně najíždím na horní hranu přes kterou jsem parádně přeletěl a pokřtil si svuj fungl novej voňavej dres, pokouším se nasednout, ale jedu dolů po botách jak na ledě.

Další jízda je o něco lepší, vystupuju z kola u transferu, páč špatně odhaduji rychlost a pozdě uhnu z dráhy, a křtím jako správnej Rypák drezík podruhé. No a poslední jízdu už jedu v poho na jistotu a ve spodní části tratě koukám že někdo pobíhá kolem kola a on to Radličák ulomil šrouby na zadním šaltru tak to namotáme na rám a dosouváme to pomalu dolů, ještě pár fotek a je konec pojezdu.

Ještě dáváme řeč s Honzou Kasíkem o tom jak stavěli trať, berem od něj plagoše na propagaci závodů do našeho města a odjíždíme po tom zasíracím odpoledni dom, nabitý na další tejden.

Jo a v blízkým čase ode mě nečekejtea žádnej raport páč sem si parádně opařil nohu a mám ne nějakej čásek po ježdění. Bikování zdar.

Dědek

 

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-

Přidat příspěvek

Příspěvky

na gut
hanz | 16. 8. 2008 (21.07)
tož je to dobré Dědku, moc dobré, brý zdravíčko vinšuju, jak ses k čertu mohl opařit, dyž pivo bývá studené ??? he, he TOŽ BRZO HÓPNI NA KOLO A DEJ TEMU ŘÁDNĚ NAŽRAT

pekný
radlicak | 12. 8. 2008 (12.19)
dobrá slohofka a přeju brzký uzdravení ať na to můžeš zase dupat.

dobře
radojc | 12. 8. 2008 (9.08)
jooo - pjekná bahenní koupel. správný Rypáci, hehe. Tvýho kopýtka je mi dětku líto, no nic - hoj se a brzo zase naskoč.