Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


*PATKA zlomená*

Ahojte, no asi sem si na sebe upletl pjekný Bitch, dyž sem slíbil, že vás zahrnu reportama. Pevně doufám, že už žádné inší neshody nejsů. No reakce na reporty, by mohli být krapet lepší, už z teho důvodu, že já například nevím esi se vám vůbec líbí moravský jazor ( rozuměj moravskýjazyk ) nebo mám psat normálně ... Ale neaké náměty sem vymyslel aj dyž nejezdím, aspoň bude na podzim cočíst.

Tak a fčíl už tá Patka.


Takže sem vyrazil ráno v 8 pro patku a ejhle, na západě se fachčí až vod 9. Jako první si to namířím k Turkovi. Prý Spešle prodává a tak idu na jisto. Bořík s pírsingem, triko UMF, to slibuje snadnů pomoc. V dlani svírám patku a bořík krůtí hlavů, že nemají a to se musí objednat a já mu říkám, že su z Moravy a za hodinu jedu kam ? Za hodinu jedu na Geisskopf vole. Cítím, že tak lehké to nebude a prosím ho o náhradní řešení v podobě jiné patky.


Něco tam přece musí jit ? Ne a ne, tam nic jiného byt nemože. Začínal sem byt zoufalí, dyk sem nepochodil v prvním kšeftu ze dvou. Následoval přesun do Ramaly. Zde se mně ujaltýpek, slyšící na jméno Surikata, jak sem se později dozvěděl.

Výsledek jednání byl skoro stejný, s tím rozdílem, že tady mně poradili, že oni by na Hardrockovi do Geissu nejeli, přímo: " s takovým kolem bych do Geissu vůbec nejel, běžte tam do půjčovny a pučte si tam pořádné kolo." No nasrali mně fest.

Rekapitulace : k Turkovi po žních a do Romale radši vůbec.

Zbývala poslední naděje o keré mně řekli kucí na Čerchově. Vcházím do obchodu *Kola, kočárky, sport*, skrytého na náměstí. Kola zde nevidím žádná a paní mi uctivě podává papírovou krabičku s 3 patkama. Všechny z plechu. Zoufalá situace si žáda zoufalé činy. Beru patku, kerá se nejvíc podobá té mojí chudeře a platím 25 kčs.

Idu to namontovat a snad to pude. Na patku šrůbuju šaltr a celé to zatahuju rychloupínákem, jenom.Říkám si, že esi to na tem odjedu a nerozbiju si rypák, tak možů jit šecí mehanici kol do p............

Nakládáme kola a tradá za splněným snem - opravdický bikepark, partička, lanofka a tak dál.
Je to prostě k nekurvěření.
Hanz

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

da se sehnat
jarek | 19. 9. 2010 (13.31)
da se teda sehnat ta patka nebo ne?? a kdyztak odkaz diki!!

jazor
hanz | 16. 8. 2008 (21.21)
dík hoši, miluju vás šecky, moravštinu přitvrdím, no s fotkama je problém, jednak su sám a tož by byly fotky typu : kolo opřené o skok... , a pak nemám digitála, soráč, joo Dědku taky sem často spomínal na ten večír, AŽ DO KURVOPĚNÍ, muhahaháááá

Bořík s pírsingem
Tatavolin | 13. 8. 2008 (21.46)
Jako tvoje články miluju, jsem se dost nasmál. Surikata, hehe. Dobrý!! Holt jsi z kraje Menšíků a Donutilů, to je poznat. Dávám jedničku.

pjekná mluva
Mirec | 13. 8. 2008 (18.54)
pjeknej reportík :o)

patka
CanaLL | 13. 8. 2008 (14.25)
hehe, joo v domažlicích seženeš patku ta na authora, možná meridu. Když sem míval LF tak patky lítaly furt. Nakonec sem si v kočárkárně koupil 3 do foroty a vozil i 1 sebou. Nevim proč ale od tý doby mi žádná nepraskla :). Teď mám patku z desítky nerezu, takže neřeším... uf A tvuj jazyk je supr, sranda číst!

dobrý
radojc | 13. 8. 2008 (10.03)
piš dál aji s tema "u" me se to líbí. ale příště už neco s fotkama tak od vás s Azije, ju?!

Svítání
Dědek | 13. 8. 2008 (9.34)
Jo tvoje články se čtou dobře neboj kyjofáku ale ten alkoholickej dejchánek taky nebyl špatnej.