Kalendář

<< Červen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      


Bike Klub Domažlice


Leošův geng


Takže začnu pěkně od začátku. S Týnou jsme měli naplánovanou dovču a tak jsme se rozhodli,že se po 6-ti letech podíváme,jak vypadá moře.No a mě napadlo,že když už jedeme na ten jih, tak přibalím taky bike a cestou zpět se stavíme v Alpách a navštívíme jeden z nejlepších evropských Bikeparků Leogang.
Z toho plynulo,že budeme muset opustit chorvatské pobřeží o den dřív. Týna nebyla celkem proti,takže nic nebránilo tomu,v neděli odpoledne vyrazit.

Na místo jsme dorazili pozdě večer,něco pojedli a šli do hajan.Po chvilce začalo pršet a já už to viděl s bikováním bledě. Déšť neměl dlouhýho trvání a ráno jsme se probudili do příjemnýho horskýho rána. Musím říct,že jsem byl vykulenej,jako bacil v lékárně. Za dva roky,co jsem tu nebyl se toho spoustu změnilo.Vyrostl tady parádni hotel,přímo u cílové sekce a všemu vévodí obrovské Arenacentrum s několika pokladnami a Bikeshopem. Koupil jsem tedy lupen na lano za 29eček na den a v 10h vyrazil nahoru.

Počasí se vybarvilo do azurova,takže nic nebránilo užít si den báječnýho bikování.
První překvápko mě čekalo hned na startu.Tedy na startu.....Tam,kde byl start dřív, na mě zývala jen zelená louka. Brána do ráje se posunula o kousek výš. Trať se v horní části trochu změnila,jinak je vše při starém. To znamená,že trať je veselá,zábavná,ale hlavně a především,pekelně rychlá!Bohužel místy taky dost vybržděná a rolety docela nakládají na ruce.

Řeč je samo o FR. DH je úplně jiná kapitola. Je to prostě maso!Sklon je asi jako domažlická věž(je přece šikmá,né)a na zemi se válí jedna anakonda vedle druhý(kořeny).Je celkem mokro a klouže to, takže se mi povedlo jednou vyseknout slušnýho frontflipa:) Musím říct, že DH v Gaisu je proti tomu cvičnej koridor pro děcka. Radši jsem si užíval FR a lávky kolem.
Koncem dne jsme chtěli udělat nějakou fotodokumentaci,ale samo, že v nejlepším nám došli baterky. Takhle to je pokaždý.Už mi to fakt leze na nervy! To znamená,že fotek je málo,ale zážitků moc. Každýmu můžu jen doporučit. Fakt to stojí za to a není to daleko. Tak akorát na víkendovej trip!
Mě už po 13-ti jízdách docházeli síly a tak jsem se zpakoval a vyrazili jsme k domovu.
Z celého dne mám prima zážitky a dojmy, Týna spálenej ksichtík a garantuju vám,že druhej den jsem se sotva pohnul.
ALE STALO TO ZATO!!!!!
Bořek                                                                          

 

Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-
Detail [›]
-

Přidat příspěvek

Příspěvky

hmm..
jirka | 30. 8. 2008 (9.42)
podařenej výlet,pěknejj reportík J.

Ach
radojc | 25. 8. 2008 (14.28)
Legoland je nádherný, doufám že snad příští rok ..... hmm

co dodat ...
hanz | 23. 8. 2008 (21.31)
velký respekt, velká závist, Morava je v prdeli, tady nic asi nikdy nebude, jezdit do úmoru, to je sen, já zatím vždy končím předčasně, páč rodina je nejvíc, že Radojcu ??? esi tělo bolí, znamená to jedno jediné - ŽIJEŠ, ZATRACENĚ ŽIJEŠ, co je víc, co dodat ...